Ranking najlepszych słuchawek dousznych z mikrofonem 2022

Słuchanie muzyki to jedno z przyjemniejszych i odprężających zajęć. Nie dziwi więc, że każdy chce mieć pod ręką swoje ulubione, dobre przeboje, nawet jeśli podróżuje, pracuje czy uprawia sport. Nie zawsze jednak jest możliwość odtwarzania radia czy nagrań bezpośrednio z telefonu, czy sprzętu grającego. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem są dobre słuchawki douszne z mikrofonem ranking. Każdy meloman, prędzej czy później stanie więc przed dylematem, jakie słuchawki douszne z mikrofonem wybrać.

Słuchawki douszne z mikrofonem ranking 2022

Miejsce Nazwa słuchawek Cena Najtańsza oferta
1 JBL T290 99 Sprawdź teraz
2 Skullcandy JIB IN EAR Wireless 49 Sprawdź teraz
3 Słuchawki Apple EarPods MNHF2ZM/A 119 Sprawdź teraz
4 Słuchawki Apple ME186ZM/B 377 Sprawdź teraz
5 Słuchawki Defender FREEMOTION B670 41 Sprawdź teraz
6 Słuchawki KZ ES3 149 Sprawdź teraz
7 Słuchawki Acme BH101 45 Sprawdź teraz
8 Acme BH104 52 Sprawdź teraz
9 Słuchawki Kruger&Matz KMP01-M 48 Sprawdź teraz
10 Blow Blow Bluetooth 4.1 40 Sprawdź teraz

Ranking słuchawek dousznych z mikrofonem 2022 to ranking, dzięki któremu można sprawdzić, które słuchawki są nie tylko tanie i dobre, ale również sprawdzają się najlepiej ich użytkownikom. Dzięki temu decyzja, jakie słuchawki douszne z mikrofonem wybrać powinna stać się łatwiejsza.

Poniżej zostaną opisane poszczególne produkty, które znalazły się na szczycie rankingu:

1. Słuchawki douszne z mikrofonem Model JBL T290

Słuchawki douszne z mikrofonem Model JBL T290

To klasyczne słuchawki dokanałowe, idealnie sprawdzające się do telefonu. Główną zaletą produktu są zastosowane w tym modelu głośniki, które emitują idealne basy. Obudowa słuchawek jest lekka, kompaktowa oraz aluminiowa, a do tego w najmodniejszym kolorze różowego złota. Aluminium jest bardzo wytrzymałe, dzięki czemu słuchawki będą służyły długie lata. Słuchawki mają również wbudowany jednoprzyciskowy pilot, który służy do szybkiego i prostego sterowania dźwiękiem, oraz prowadzenia rozmów telefonicznych.

2. Słuchawki douszne z mikrofonem Skullcandy JIB IN EAR Wireless

Słuchawki douszne z mikrofonem Skullcandy JIB IN EAR Wireless

To po prostu klasyk. Bezprzewodowe, z pozoru zwykłe, słuchawki douszne z mikrofonem ranking idealnie spełniają swoją funkcję. Wyposażone w specjalną technologię Supreme Sound(TM) dają nieskazitelnie czyste brzmienie, które zadowoli najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo producent załącza do zestawu nakładki sylikonowe w różnych rozmiarach, dzięki czemu w prosty sposób można idealnie dopasować słuchawki według własnych preferencji. A złoty kolor nadaje dodatkowej elegancji.

3. Słuchawki douszne z mikrofonem Apple EarPods MNHF2ZM/A

 

Słuchawki douszne z mikrofonem Apple EarPods MNHF2ZMA

Mimo że w sprzedaży są od niedawna, to już zdążyły zgromadzić grono wielbicieli. Charakteryzuje je specyficzny kształt, który według producentów idealnie odzwierciedla geometrię ucha. Nietypowe w tym modelu jest również odpowiednie wbudowanie głośników, które mają minimalizować utratę sygnału i zapewniać dźwięki w niepowtarzalnej jakości. Tak dobre słuchawki douszne z mikrofonem mają dodatkowo bardzo długi kabel, co jest przydatne na przykład podczas jazdy rowerem.

4. Słuchawki douszne z mikrofonem Apple ME186ZM/B
Słuchawki douszne z mikrofonem Apple ME186ZMB

To wyjątkowy model, który ma wiele przydatnych funkcji. Przede wszystkim charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami oraz niespotykanie skuteczną izolacją, która wygłusza niemal do minimum dźwięki otoczenia. W zestawie znajdzie się etui podróżne, kilka zestawów silikonowych nakładek w różnych rozmiarach oraz zapasowe nakładki z siatki. Zaletą słuchawek są wbudowane przetworniki do tonów niskich i wysokich. Umożliwia to niesamowicie czyste brzmienie i odwzorowanie dźwięków.

5. Słuchawki douszne z mikrofonem Defender FREEMOTION B640
Słuchawki douszne z mikrofonem Defender FREEMOTION B640

To idealne rozwiązanie dla aktywnych fizycznie i uprawiających sport. Zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Ten zestaw jest przede wszystkim bardzo mały i lekki. Specjalny kształt pozwala utrzymać słuchawkę w uchu, nawet podczas aktywności. W celu zapewnienia lepszej izolacji zalecane jest zastosowanie odpowiednich nauszników, które są załączone do zestawu. Dodatkowo słuchawki mają wbudowane magnesy umożliwiające łączenie ich ze sobą, gdy akurat są niepotrzebne.

6. Słuchawki douszne z mikrofonem KZ ES3
Słuchawki douszne z mikrofonem KZ ES3

To słuchawki, które są wyjątkową gratką nawet dla najbardziej wybrednych użytkowników. Cechą szczególną tego modelu jest hybrydowa budowa dwóch przetworników, dzięki czemu brzmienie basów jest nieporównywalne z innymi modelami. Jakość dźwięków ma klasę HiFi. Dodatkowo nietypowy kształt i czarno-fioletowy kolor potęgują indywidualizm tego modelu. Słuchawki mają również opcję odłączanych przewodów audio, co jest praktyczne i wygodne. W zestawie są także 2 pary końcówek dousznych.

7. Słuchawki douszne z mikrofonem Acme BH101
Słuchawki douszne z mikrofonem Acme BH101

To model stosunkowo tani, ale nie odbiega niczym od swoich droższych odpowiedników. Są to bardzo dobre słuchawki douszne z mikrofonem, które łączą się poprzez bluetooth z wybranym sprzętem. Zasięg słuchawek to 10 metrów, dzięki czemu można ich swobodnie używać na przykład w siłowni czy na rowerze. Dodatkowo na ekranie telefonu wyświetla się poziom naładowania baterii, co jest niezwykle przydatne i niweluje sytuacje, w której słuchawki nagle przestają działać. Bateria wytrzymuje do 3 godzin.

8. Słuchawki douszne z mikrofonem Acme BH104
Słuchawki douszne z mikrofonem Acme BH104

To również bardzo klasyczny produkt, który ze względu na swoją uniwersalność może służyć niemal każdemu. Specjalnie zaprojektowany kształt umożliwia bardzo wygodne użytkowanie. Przy okazji słuchawki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej dostosowywały się do kształtu ucha. Zapewniając w ten sposób lepszy dźwięk i jakość podczas słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów. Posiadają również bardzo przydatną funkcję, dzięki której można je podłączyć do dwóch urządzeń jednocześnie.

9. Słuchawki douszne z mikrofonem Słuchawki Kruger&Matz KMP01-M
Słuchawki douszne z mikrofonem Słuchawki Kruger&Matz KMP01-M

 

To uniwersalne, proste i tanie słuchawki dokanałowe, których można używać na co dzień. Jest to klasyka w najlepszym wydaniu, które gwarantuje logo dobrze znanego wszystkim producenta. W zestawie znajdują się wymienne osłonki silikonowe w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować słuchawkę do własnych preferencji. Dźwięk w tym modelu jest czysty, a rozmowy telefoniczne odbywają się bez zakłóceń i hałasów zewnętrznych. Wpływ na to mają zapewne głośniki o średnicy 10 mm.

10. Słuchawki douszne z mikrofonem Blow Blow Bluetooth 4.1
Słuchawki douszne z mikrofonem Blow Blow Bluetooth 4.1

 

To kolejny model polecany przede wszystkim dla osób lubiących uprawiać sport lub inne aktywności. Przede wszystkim są bardzo lekkie i wygodne. Specjalny kształt pozwala na swobodę ruchów, nie powodując przy tym wypadania słuchawek, nawet podczas intensywnego wysiłku czy biegania. Model wykonany jest z gumy, co zapewnia łatwe i szybkie czyszczenie. Ogranicza też zbieranie kurzu czy innych zanieczyszczeń, o jakie nie trudno podczas aktywności na świeżym powietrzu, parku czy lesie.
Słuchawki douszne z mikrofonem – najlepsze propozycje

 

Jakie słuchawki douszne z mikrofonem wybrać i na co zwrócić uwagę?

Dobre słuchawki z mikrofonem w dzisiejszych czasach to nie jest już duży luksus. Sklepy internetowe oraz stacjonarne oferują bardzo szeroki wybór odpowiedniego sprzętu do słuchania, który zadowoli największych fanów muzyki. Przy okazji najlepsze słuchawki douszne z mikrofonem ranking mogą być stosunkowo tanie.

Ze względu na tak duży wybór warto sprawdzić na początek ranking słuchawek dousznych z mikrofonem 2022. W tego typu rankingach bierze się pod uwagę przede wszystkim kwestie techniczne. Specjaliści zajmujący się na co dzień muzyką biorą pod uwagę wszelkie parametry techniczne, jakość dźwięku oraz wykonania, ale również wygląd i funkcjonalność.

Dzięki temu sięgając po najlepsze słuchawki douszne z mikrofonem ranking, mamy pewność, że wybór został dokonany przez profesjonalistów i sprzęt nie zawiedzie oczekiwań.

Oprócz kwestii technicznych i parametrów, podczas zakupu warto zwrócić uwagę na kwestie praktyczne. Przede wszystkim ma znaczenie w jakim celu, gdzie i kiedy słuchawki będą użytkowane.

Inny wybór padnie, gdy słuchawek będą służyły do uprawiania sportu a inny, gdy będą potrzebne do pracy. Słuchawki wykorzystywane podczas aktywności fizycznej muszą być przede wszystkim lekkie i idealnie dopasowane do ucha, aby nie wypadały, nie plątały się i nie brudziły.

Słuchawki przeznaczone do pracy, na przykład w biurze, muszą zapewniać maksymalną izolację dźwięków z zewnątrz. Jest to szczególnie istotne podczas pracy na otwartych powierzchniach biurowych. Dodatkowo muszą być wygodne, lekkie i nie przeszkadzać w czasie pracy. Wiele godzin w źle dobranych słuchawkach może powodować wiele nieprzyjemnych dolegliwości.

Ważna jest też kwestia podłączenia. Zarówno słuchawki przewodowe, jak i bezprzewodowe mają swoje wady i zalety. Warto je rozważyć przed zakupem, tak aby później nie żałować wyboru. Zwłaszcza że dobre słuchawki nie zawsze są tanie, więc trzeba się liczyć z dodatkowymi wydatkami.