Ranking najlepszych słuchawek dokanałowych 2022

Słuchawki to zdecydowanie bardzo ważna sprawa dla każdego miłośnika muzyki. Oczywiście można zawsze wybierać najtańsze modele słuchawek, jednak w praktyce rodzi to więcej frustracji niż daje przyjemności z słuchania. Dlatego naprawdę warto zainteresować się tematem słuchawek , jakie są ich rodzaje, jak patrzeć na ranking słuchawek dokanałowych, czemu słuchawki dokanałowe są najbardziej polecane? Taka lektura umożliwi wybór najlepszych słuchawek, które pozwolą na odkrycie nowego wymiaru muzyki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami słuchawek dokanałowych oraz z poradnikiem.

Ranking słuchawek dokanałowych 2022

Miejsce Nazwa słuchawek Cena Najtańsza oferta
1 JBL Tune 115BT 149 Sprawdź teraz
2 Apple AirPods Pro 1098 Sprawdź teraz
3 Słuchawki JBL T160BT 148 Sprawdź teraz
4 Xiaomi Mi True Wireless 199 Sprawdź teraz
5 Słuchawki QCY QS2 T2C 89 Sprawdź teraz
6 Samsung Galaxy Buds Plus 575 Sprawdź teraz
7 Słuchawki JBL TUNE 220TWS 399 Sprawdź teraz
8 JBL Endurance Run BT 159 Sprawdź teraz
9 JBL Endurance Peak 419 Sprawdź teraz
10 Xiaomi Redmi AirDots 99 Sprawdź teraz

1. Słuchawki dokanałowe JBL Tune 115BT

Słuchawki dokanałowe JBL Tune 115BT 

JBL to marka działająca już na rynku od ponad 70 lat. Z tego też powodu absolutnie doskonale sprawdza się jako producent niepowtarzalnych słuchawek. W porównaniu do swojej wysokiej jakości, takie słuchawki są naprawdę całkiem tanie.

Co dokładnie charakteryzuje JBL Tune 115BT? Są to słuchawki bezprzewodowe, kanałowe, które zapewniają spokojnie aż 8 godzin pracy. Cechuje je szczególnie to, że generują niskie, głębokie tony, podkreślając wartość słuchanych utworów. Ich ładowanie trwa zaledwie 2 godziny, a piętnaście minut wystarczy na to, aby godzinkę posłuchać sobie ukochanych rzeczy. Warto jeszcze wspomnieć o magnetycznym prowadzeniu kabla, co zapobiega jednej z najgorszych rzeczy, a mianowicie plątaniu się słuchawek.

2. Słuchawki dokanałowe Apple AirPods pro białe

Słuchawki dokanałowe Apple AirPods pro białe 

Firmy Apple na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać. Od wielu lat nieprzerwanie wiedzie ona prym w różnych gałęziach elektroniki – także oczywiście i w zakresie słuchawek.

Apple AirPods to słuchawki, które niestety nie są tanie, jednak z drugiej strony zapewniają absolutnie, niezaprzeczalnie najwyższą jakość dźwięku, jaka jest tylko możliwa. Są to słuchawki dokanałowe, bezprzewodowe, wyposażone w specjalne odpowietrzniki oraz zwężające się wkładki, co sprawia, że praktycznie w ogóle nie czuje się słuchawek w uszach. specjalny przetwornik generuje czyste dźwięki, a wzmacniacz podkreśla jakość muzyki. Te słuchawki są także odporne na wodę czy pot, nie wyślizgują się z uszu.

Apple AirPods naszpikowane są także przeróżnego rodzaju funkcjami, które pozwalają swobodnie słuchać różnego rodzaju muzyki, rozmawiać i nie tylko. Dodatkowo, starczają na ponad 24 godziny!

Dodatkowo, utrzymane w gustownej bieli i o ciekawym designie, ładnie się prezentują.

3. Słuchawki dokanałowe JBL T160 BT

Słuchawki dokanałowe JBL T160 BT

JBL to marka działająca już na rynku od ponad 70 lat. Jej produkty to idealne połączenie wysokiej jakości i całkiem przystępnej ceny. Takimi właśnie zaletami cechują się JBL T160 BT – dokanałowe i bezprzewodowe słuchawki.

Charakterystyczne dla tych słuchawek jest to, że jak na tak niską stosunkowo cenę, potrafią one generować naprawdę niskie tony, co sprawia, że będzie można z powodzeniem odkryć wiele utworów na nowo.

Warto jeszcze podkreślić, że te słuchawki są naprawdę lekkie oraz że wyróżnia je nieplączący się kabel i całkiem spora wygoda.

Słowem, jeśli szukasz czegoś taniego i wygodnego, to JBL T160 BT są dla Ciebie!

4. Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless białe

Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless białe 

Xiaomi Mi True Wireless to słuchawki ze średniej półki cenowej. Charakteryzuje je wysoka jakość oraz średniej klasy cena.

Co za to otrzymujemy? Oczywiście wygodę, jaka generalnie cechuje słuchawki bezprzewodowe. Tutaj dodatkowo jednak warto powiedzieć o tym, że takie słuchawki zasadniczo nie wypadają łatwo z uszu, dobrze się w nich trzymają.

Całkiem wygodne jest także zastosowanie naprawdę wielu funkcji, w tym automatyczne przejście na jedno słuchawkowy tryb rozmowy po wyjęciu drugiej itp.

Co jednak ciekawe, impedancja tych słuchawek to 16 ohmów. Obecny jest tutaj system AAC, co oznacza, że wokale w żaden sposób nie mieszają się z instrumentami, co zapewnia jeszcze wyższy komfort słuchania.

Podsumowując, są to słuchawki, którym warto zaufać.

5. Słuchawki dokanałowe QCY QS2 T2C Czarne

Słuchawki dokanałowe QCY QS2 T2C Czarne

Bezprzewodowe słuchawki są niezwykle wygodną sprawą, jednak wiadomo – często wiążą się one z całkiem sporymi kosztami. W przeróżnych rankingach wyróżniają się tutaj jednak słuchawki QCY Qs2 T2C , które cechuje wyjątkowo niska cena, jak na taki typ słuchawek. Czy z tak niską ceną nie wiąże się jednak bardzo niska jakość?

Oczywiście, że nie. Słuchawki te wyposażone są w system AAC, co zapewnia dobrą jakość dźwięku. Dodatkowo wyposażone są w Bluetooth 5.0. Zapewniają dźwięk przez 4 godziny.

Podsumowując, słuchawki te doskonale nadają się na pierwszy model – pomagają poznać słuchawki dokanałowe i ich zalety, nie przeznaczając na to jednocześnie naprawdę wysokich funduszy. Świetnie także sprawdzają się tak po prostu na co dzień.

6. Słuchawki dokanałowe Samsung Galaxy Buds Plus

Słuchawki dokanałowe Samsung Galaxy Buds Plus 

Firmy Samsung zapewne nikomu nie trzeba przedstawiać – jakość rozumiana jest tutaj sama przez się. Słuchawki Samsung Galaxy Buds Plus to z kolei naprawdę prawdziwa innowacja na rynku słuchawek. Czym takim szczególnym się wyróżniają?

Otóż absolutnie koniecznie trzeba tu wspomnieć o tym, że są to pierwsze słuchawki z dwudrożnymi głośnikami AKG. Wyrazisty ton i głęboki bas to jest to, co dzięki temu zyskujemy. Dodatkowo mamy tu do czynienia z redukcja szumów na wysokim poziomie i pełną klaryfikacją dźwięku.

Szczególnie ciekawe jednak jest tutaj ładowanie. Otóż w pełni naładowane słuchawki zapewniają aż 11 godzin słuchania, zaś specjalna funkcja szybkiego ładowania sprawia, że trzy minuty ładowania umożliwiają słuchanie ulubionej muzyki aż dodatkowo przez godzinę!

Cena tych słuchawek niestety jest nieco wyższa, jednak utrzymują się one niezmiennie na wysokiej pozycji w różnych rankingach.

7. Słuchawki dokanałowe JBL Tune 220TWS różowe

Słuchawki dokanałowe JBL Tune 220TWS różowe

Słuchawki stają się dzisiaj nieodłącznym elementem codziennej stylizacji. W końcu jak tu inaczej jechać do pracy czy na wycieczkę bez muzyki w uszach? Jednocześnie jednak chcemy mieć nie tylko pełen komfort słuchania, lecz także dobrze jest, jeśli słuchawki wyglądają stylowo i ciekawie – w końcu są także widoczne.

Dlatego warto rozważyć słuchawki dokanałowe JBL Tune 220 TWS. Utrzymane w metalowym różu naprawdę bardzo stylowo i ciekawie się prezentują. Dodatkowo, marka JBL znana jest także z długiego czasu pracy na baterii – tu również spokojnie możemy słuchać muzyki aż przez 19 godzin!

To jeszcze nie wszystko, bowiem słuchawki te zapewniają także całkiem dobrą jakość muzyki, głębokie tony oraz klarowny dźwięk.

Są nieco droższe niż słuchawki dokanałowe z najtańszej półki, jednak ich wyższa jakość i niepowtarzalny design warte są tej ceny.

8. Słuchawki dokanałowe JBL Endurance Run BT czarne

Słuchawki dokanałowe JBL Endurance Run BT czarne

XXI wiek to czas, w którym coraz więcej osób dba o swoje zdrowie i sylwetkę, poprzez uprawianie sportu. To trudne nieraz zadanie ułatwiamy sobie słuchając ulubionej, motywującej muzyki podczas ćwiczeń.

Niestety klasyczne słuchawki średnio sobie radzą z takim zadaniem – wyślizgują się, mają kiepski dźwięk. Dlatego też zdecydowanie lepiej jest zainwestować w profesjonalne słuchawki dokanałowe, jakimi są właśnie JBL Endurance – słuchawki dokanałowe, w pełni odporne na pot.

To, co jest dla nich charakterystyczne, to przede wszystkim wygoda i komfort użytkowania – nie wyślizgują się one, nie wypadają, Co więcej, obecny pilot z mikrofonem umożliwia prowadzenie rozmowy bez konieczności przerwania treningu.

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że słuchawki te umożliwiają aż 6 godzin słuchania muzyki. Dodatkowo, będzie to muzyka całkiem wysokiej jakości.

9. Słuchawki dokanałowe JBL Endurance Peak

Słuchawki dokanałowe JBL Endurance Peak

JBL Endurance Peak to jeszcze bardziej zaawansowany model niż Endurance Run. Endurance Peak to dokanałowe słuchawki, które dodatkowo są w pełni bezprzewodowe oraz wodoodporne. Co istotne, zapewniają one aż 28 godzin pracy bez konieczności ładowania. W związku z tym, nie trzeba koniecznie pamiętać o naładowaniu ich po każdym treningu. Co więcej, 20 minut ładowania pozwala cieszyć się ulubioną muzyką aż godzinę dłużej.

Warto jeszcze dodać, że tych słuchawek nie sposób zgubić – nie tylko są one w pełni odporne na wilgoć, pot czy wodę, to dodatkowo posiadają specjalny pałąk, bardzo wygodny, który podtrzymuje słuchawkę i zabezpiecza ją przed wypadnięciem.

Są to słuchawki już z nieco wyższej cenowo półki, niemniej jednak w różnych rankingach prowadzą niezmiennie jako najlepsze słuchawki dokanałowe do uprawiania sportu.

10. Słuchawki dokanałowe Xiaomi redmi airdots

Słuchawki dokanałowe Xiaomi redmi airdots 

Szukasz czegoś taniego i efektywnego? Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze słuchawkami bezprzewodowymi i nie wiesz, jakie słuchawki dokanałowe wybrać? Otóż warto zastanowić się nad Xiaomi Redmi Airdots. Co je wyróżnia?

Koniecznie trzeba tu wspomnieć o naprawdę bardzo niskiej cenie. Oczywiście są to słuchawki bezprzewodowe, dokanałowe, ważą tyle, co nic i zapewniają całkiem dobrą jakość muzyki. Warto jeszcze dodać, że zapewniają możliwość słuchania muzyki przez cztery godziny, a specjalny wyświetlacz w etui pokazuje, ile jeszcze baterii zostało.

Podsumowując, są to naprawdę dobre słuchawki na początek.

Część poradnikowa – Wszystko o słuchawkach dokanałowych

Słuchawki dokanałowe cieszą się ostatnio coraz większą popularnością. Jaka jest tego przyczyna? Jakie zalety posiadają słuchawki dokanałowe? W jaki sposób kupić naprawdę dobry model? O tym wszystkim będzie mowa właśnie poniżej…

Jak wyglądają słuchawki dokanałowe?

Na początek warto powiedzieć nieco o tym, jak w zasadzie wyglądają takie słuchawki dokanałowe. Otóż do dousznych na pewno każdy jest przyzwyczajony – są to po prostu słuchawki, które wkłada się w małżowinę uszną. Słuchawki dokanałowe natomiast wkłada się nieco głębiej – konkretniej aż do przewodu słuchowego zewnętrznego. Guma od słuchawek powinna zatykać przewód, nie pozwalając na wydostawanie się dźwięków.

Czy warto zainwestować w słuchawki dokanałowe? Na jakie parametry warto zwrócić uwagę?

Jeśli zastanawiasz się, czy w ogóle warto inwestować w słuchawki dokanałowe, to odpowiedź zdecydowanie brzmi tak. Z jakiego powodu?
Przede wszystkim, trzeba tu powiedzieć o tym, że takie słuchawki są naprawdę bardzo wygodne i zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku.

Co więcej, są także czułe i spokojnie można zmniejszyć głośność słuchanej muzyki. Co za tym idzie, będziemy mogli cieszyć się daną muzyką przez znacznie dłuższy czas, ponieważ niższy dźwięk przekłada się na dłuższe funkcjonowanie baterii.

Warto także podkreślić, że takie słuchawki zagłuszają dźwięki z otoczenia. Oznacza to między innymi to, że pomiędzy poszczególnymi utworami nie będziemy słyszeć denerwujących dźwięków np. rozmów w autobusie czy w tramwaju.

Szczególnie polecane słuchawki dokanałowe to oczywiście te bezprzewodowe.

Polecane słuchawki dokanałowe – ranking

Jakie słuchawki dokanałowe wybrać? Jakie są najlepsze słuchawki dokanałowe? Zawsze koniecznie trzeba sprawdzić kompatybilność danych słuchawek z naszym urządzeniem odtwarzającym muzykę. Dalej, warto oczywiście kierować się jakością. Samemu trudno będzie to ocenić, dlatego całkiem sporą pomocą będzie tu ranking słuchawek dokanałowych 2022.

Mówiąc o rankingu, trzeba jednak podkreślić, że niezalecane jest kierowanie się tylko i wyłącznie jednym rankingiem. Niestety to może spowodować dość szybko, że wybierzemy zupełnie nieodpowiedni model słuchawek. Warto spojrzeć na różne rankingi w szczególności znających się na rzeczy blogerów oraz sklepów internetowych, które nie mają żadnego interesu w promowaniu wyłącznie słuchawek jednego rodzaju.

Wybierając najlepsze słuchawki dokanałowe, trzeba mieć także koniecznie na uwadze to, jakiej muzyki słuchamy, jaką impedancję mają dane słuchawki.

Słowem, warto poczytać nieco o słuchawkach

Na koniec trzeba jeszcze tylko podkreślić, że naprawdę zalecane jest kupowanie słuchawek lepszej jakości – wiążą się one z gwarancją naprawdę wysokiej jakości muzyki oraz komfortu i bezpieczeństwa dla słuchu.