Ranking najlepszych słuchawek do telefonu z mikrofonem 2022

Zastanawiając się nad tym, jakie słuchawki do telefonu z mikrofonem wybrać, warto sprawdzić, które modele cieszą się największym powodzeniem. Przeglądając rankingi, można łatwo dowiedzieć się, które to są te najlepsze słuchawki do telefonu z mikrofonem. Wybór słuchawek nie zawsze jest oczywisty. Trzeba wziąć pod uwagę wiele różnych aspektów zanim podejmie się decyzję. Przed zakupem już się najczęściej wie, czy wybierze się słuchawki przewodowe, czy nie, a także czy będą one douszne, czy nauszne. W artykule pokrótce omówione zostały te modele słuchawek, które mogą służyć niezawodną pracą przez długi czas.

Słuchawki do telefonu z mikrofonem ranking 2022

Miejsce Nazwa słuchawek Cena Najtańsza oferta
1 SŁUCHAWKI 5.0 TOPK TWS.0 Z MIKROFONEM 70 Sprawdź teraz
2 ALIEXPRESS BLUEDIO V2 525 Sprawdź teraz
3 PHILIPS SHB4305WT 159 Sprawdź teraz
4 SOUNDMAGIC ES11S 39 Sprawdź teraz
5 JBL T450BT 159 Sprawdź teraz
6 JBL TUNE 500BT 169 Sprawdź teraz
7 XIAOMI MI TRUE WIRELESS EARBUDS 89 Sprawdź teraz
8 XIAOMI AIRDOTS TWS 139 Sprawdź teraz
9 HUAWEI FREEBUDS 3 549 Sprawdź teraz
10 SAMSUNG GALAXY BUDS SM-R170 460 Sprawdź teraz
  1. Słuchawki do telefonu z mikrofonem Bluetooth 5.0 TOPK TWS.0

Słuchawki do telefonu z mikrofonem Bluetooth 5.0 TOPK TWS.0

Słuchawki Bluetooth 5.0 TOPK TWS.0 są wyposażone w mikrofon. Jest to przykład słuchawek, które działają bezprzewodowo. Wersja mini tego modelu ma wiele zalet. Przede wszystkim słuchawki pozostają bardziej ukryte, a przy tym lepiej tłumią dźwięki z otoczenia. Przeglądając słuchawki do telefonu z mikrofonem ranking, można szybko natrafić na te modele, które są najlepiej oceniane. Bluetooth 5.0, który jest jednym z rozwiązań zastosowanych w słuchawkach, pozwala na szybszy transfer, bądź też na lepszy i dalszy zasięg.

2. Słuchawki do telefonu z mikrofonem ALIEXPRESS BLUEDIO V2

Słuchawki do telefonu z mikrofonem ALIEXPRESS BLUEDIO V2

Słuchawki do telefonu z mikrofonem ranking takie jak ALIEXPRESS BLUEDIO V2 SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH 5.0 mają wiele do zaoferowania. Przede wszystkim są one wyposażone w PPS12, a także uzupełniona sterownikami HIFI. Jest to model słuchawek nausznych, które podłącza się do telefonu. Jeśli chodzi o rodzaj słuchawek to jest to model HiFi, za pomoca którego można z powodzeniem słuchać wielu różnych gatunków muzycznych. Słuchawki można podłączyć zarówno do telefonu komórkowego, jak też do internetu Bar.

3. Słuchawki do telefonu z mikrofonem PHILIPS SHB4305WT

Słuchawki do telefonu z mikrofonem PHILIPS SHB4305WT

Chcąc odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie słuchawki do telefonu z mikrofonem wybrać, warto zwrócić uwagę właśnie na ten model. Gwarantuje on bardzo dobrą jakość i izolację dźwięku. Dzięki przetwornikom o średnicy 12,2 MM można podczas słuchania cieszyć się z wyraźnych basów, które sprawiają, że odbierany dźwięk jest głębszy. Na uwagę zasługuje fakt, że dzięki tym słuchawkom można słuchać muzyki nieprzerwanie przez cały dzień, jako że model ten posiada sześciogodzinny czas odtwarzania. Udogodnieniem jest pilot, za pomocą którego można łatwo wykonywać różne czynności, nie odrywając się od innych zajęć.

4. Słuchawki do telefonu z mikrofonem SOUNDMAGIC ES11S

Słuchawki do telefonu z mikrofonem SOUNDMAGIC ES11S 

Które to są najlepsze słuchawki do telefonu z mikrofonem – jednym z kandydatów może być ten model. Został stworzony głównie z myślą o użytkownikach aktywnie spędzają swój czas. Dobra jakość mikrofonu pozwala na przeprowadzanie rozmów bez zakłóceń. Słuchawki te zwracają na siebie uwagę także pod względem wizualnym, ponieważ dzięki nowoczesnemu wzornictwu i precyzyjnie wykonanej obudowie, użytkowanie tych słuchawek jest bardzo wygodne. Model ten jest dostępny wraz z pilotem, za pomocą którego udaje się łatwo sterować telefonem, do którego słuchawki zostały podłączone.

5. Słuchawki do telefonu z mikrofonem JBL T450BT

Słuchawki do telefonu z mikrofonem JBL T450BT

JBL T450BT są rodzajem słuchawek bezprzewodowych. Użytkując je, można spodziewać się bardzo dobrej jakości dźwięku, a przy tym w razie chęci zakupienia tego modelu, nie trzeba obawiać się o to, że słuchawki te będą umożliwiać słuchanie muzyki tak długo, jak się chce. Obecność waty w moich wkładkach bywa czasem mocno dołujące. Przykładem jest wspólna , dlatego też tak łatwo można znaleźć się po tej drugiej stronie. W smartfonie znalazł się Bluetooth, który pozwoli w miarę szybko dać rad wyciągnąć bułkę z makiem. Obudowa jest wyposażona w przycisk kontrolny, dzięki któremu można szybko odebrać przychodzące połączenia bez odrywania się od swoich zajęć.

6. Słuchawki do telefonu z mikrofonem JBL TUNE 500BT

Słuchawki do telefonu z mikrofonem JBL TUNE 500BT

Wybierając ten model bezprzewodowych słuchawek, można przede wszystkim cieszyć się z dźwięku o wyjątkowej jakości. JBL TUNE 500BT to rodzaj funkcjonalnych słuchawek – z jednej strony gwarantują komfort użytkowania, a z drugiej szybką łączność i przesyłanie muzyki za pomocą łączności Bluetooth. Słuchawki te umożliwiają korzystanie z takich udogodnień, jak Siri i Google Now. By móc skorzystać z tych asystentów, nie trzeba być podłączonym do urządzenia mobilnego. Dla osób, które często przesyłają większe i mniejsze pliki muzyczne dobrą wiadomością jest to, że za pośrednictwem JBL TUNE 500BT muzykę można wysyłać szybciej i przez dłuższy czas.

7. Słuchawki do telefonu z mikrofonem XIAOMI MI TRUE WIRELESS EARBUDS

Słuchawki do telefonu z mikrofonem XIAOMI MI TRUE WIRELESS EARBUDS

Model od Xiaomi to rodzaj bezprzewodowy, który został wyposażony w wiele inteligentnych rozwiązań. Jednym z nich jest to, że słuchawki włączają się automatycznie. Podobnie jest wówczas, gdy przekłada się słuchawki do osłony – w takich sytuacjach słuchawki samoistnie się rozłączają i przechodzą w stan ładowania. Korzystając z tego modelu słuchawek, można cieszyć się z dobrego odbioru, w tym z wysokiej jakości dźwięku. Słuchawki te są dostępne wraz z łącznością Bluetooth 5.0, co sprawia, że są bardziej wytrzymałe na zakłócenia.

8. Słuchawki do telefonu z mikrofonem XIAOMI AIRDOTS TWS

Słuchawki do telefonu z mikrofonem XIAOMI AIRDOTS TWS

Model AIRDOTS TWS to słuchawki bezprzewodowe, wyposażone w baterię, która gwarantuje pracę przez wiele godzin. By je z powrotem naładować, wystarczy podłączyć je do etui na dwie godziny. Słuchawki te są wyjątkowo funkcjonalne i komfortowe podczas użytkowania. Ze względu zaś na to, że ich waga jest bardzo mała, nie trzeba się z nimi nigdy rozstawać. W tym modelu na uwagę zasługuje rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z jednej słuchawki podczas podróży, a na drugiej można cały czas słuchać ulubionej muzyki.

9. Słuchawki do telefonu z mikrofonem HUAWEI FREEBUDS 3

Słuchawki do telefonu z mikrofonem HUAWEI FREEBUDS 3

FreeBuds 3 od Huawei to propozycja bezprzewodowych słuchawek. Można oczekiwać na bardzo dobrą jakość dźwięku, co wiąże się ze zminimalizowaniem szumów. Oznacza to, że dźwięki dochodzą bez problemu nawet jeśli przebywa się akurat w głośnym pomieszczeniu. Poza tym przesył danych następuje natychmiast, dlatego też daje się odczuć wyjątkową czystość dźwięku. W słuchawkach zastosowano procesor Kirin A1. Dzięki niemu dźwięk cechuje się bardzo dobrą jakością. Ponadto umożliwia wielogodzinne korzystanie ze słuchawek na jednym ładowaniu.

10. Słuchawki do telefonu z mikrofonem SAMSUNG GALAXY BUDS SM-R170

Słuchawki do telefonu z mikrofonem SAMSUNG GALAXY BUDS SM-R170

Słuchawki Galaxy Buds zostały wyposażone w mikrofon wewnętrzny i zewnętrzny, dzięki czemu jakość odsłuchu podczas rozmowy jest znacznie lepsza. Jeśli w danym momencie ważne jest, by słyszeć głosy dobiegające z otoczenia, nie trzeba wyjmować słuchawek z uszu, gdyż wystarczy przełączyć ten model w Tryb Ambient. Niewątpliwą zaletą tych słuchawek jest to, że są wyposażone w bardzo dobrą baterię, na której można odtwarzać muzykę i rozmawiać łącznie przez 11 godzin. Korzystając z tych słuchawek, można spodziewać się czystego dźwięku, a także głębokiego brzmienia.

Rozmawiaj kiedy chcesz i gdzie chcesz – sprawdź nasz ranking słuchawek do telefonu z mikrofonem

Biorąc pod uwagę ranking słuchawek do telefonu z mikrofonem, nie można nie wspomnieć o bezprzewodowym modelu JBL Endurance Run BT. Jeśli chodzi o przesył danych to w tych słuchawkach jest on możliwy za pomocą łączności Bluetooth. Kolejne dość tanie słuchawki, które plasują się wysoko w rankingach, są bezprzewodowe Mi True Wireless Earphones AirDot PRO White Xiaomi. Model ten umożliwia przełączenie odsłuchu na jedną słuchawkę w czasie prowadzenia rozmowy.

Zadając sobie pytanie, jakie słuchawki do telefonu z mikrofonem wybrać, warto rozważyć zakup modelu QCY QS2 T2C dostępnym w czarnym kolorze. Tutaj także użytkownik może zdecydować, czy zamierza korzystać z jednej lub z dwóch słuchawek podczas słuchania muzyki, czy w czasie rozmowy. Wybór asortymentu jest duży, więc jakie słuchawki do telefonu z mikrofonem wybrać – Xiaomi Airdots Pro 2 Air 2 jest często wybieranym modelem. W bezprzewodowych słuchawkach zastosowano m.in. redukcję szumów. Poza tym można skorzystać z podwójnego mikrofonu, który wzmacnia jakość dźwięku. W rankingach trudno wskazać ewidentnie najlepsze słuchawki do telefonu z mikrofonem, niemniej warto jeszcze wyróżnić model JBL Tune 115BT. Słuchawki te mają mocną baterię, dzięki której można słuchać muzyki i rozmawiać nawet przez 8 godzin.

Komfortowe słuchawki do telefonu z mikrofonem – porównanie marek

Słuchawki do telefonu z mikrofonem ranking to szansa na zapoznanie się z modelami, które są najchętniej wybierane i cieszą się największym zaufaniem. Wśród dostępnych modeli jest Superlux HMC631 – dobre słuchawki gwarantują doskonałą jakość dźwięku podczas użytkowania, a także wyjątkowy komfort, nawet wtedy, gdy nosi się słuchawki przez długi czas.

Ranking słuchawek do telefonu z mikrofonem obejmuje także model Kingston Hyperx Cloud I. Dźwięk jest precyzyjny i bardzo dobrej jakości, a słuchawki stworzono z myślą o zapalonych graczach, podobnie jak przewodowy model Sharkoon B1. Dobre słuchawki do telefonu z mikrofonem to również Asus Strix Pro (90YH00B1-M8UA00). Są wyposażone we wbudowany mikrofon. Natomiast model HyperX Cloud II gwarantuje najwyższą jakość dźwięku, a także rozbudowany system audio.