Ranking najlepszych słuchawek Bluetooth 2022

Jaką słuchawkę Bluetooth wybrać? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Ważne jest to, aby urządzenie gwarantowało niezawodną łączność. Powinno ono zachować swoją funkcjonalność nawet w trudnych warunkach. Liczy się wiele czynników, które bezpośrednio wpływają na komfort oraz swobodę użytkowania. Stworzony przez nas ranking słuchawek Bluetooth 2022 z pewnością ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji. Niewątpliwą ich zaletą jest atrakcyjna cena zakupu – usatysfakcjonuje to osoby, które nie posiadają zbyt dużego budżetu lub nie chcą wydawać majątku.

Słuchawka bluetooth – ranking 2022

Miejsce Nazwa słuchawek Cena Najtańsza oferta
1 Plantronics Explorer 80 134 Sprawdź teraz
2 Plantronics Explorer 110 179 Sprawdź teraz
3 Plantronics Voyager Legend 289 Sprawdź teraz
4 Jabra BT2045 59 Sprawdź teraz
5 Jabra Talk 25 93 Sprawdź teraz
6 TTEC 2KM0099 Freestyle 59 Sprawdź teraz
7 Samsung MG920 59 Sprawdź teraz
8 Xiaomi Headset 69 Sprawdź teraz
9 Plantronics M70 138 Sprawdź teraz
10 Plantronics ML15 69 Sprawdź teraz

1. Słuchawka bluetooth Plantronics Explorer 80

Słuchawka bluetooth Plantronics Explorer 80

Nie wiesz, jaka słuchawka Bluetooth spełni wszystkie twoje oczekiwania? Koniecznie sprawdź przedstawiany model, który jest niedrogi, a zarazem wygodny w codziennym użytkowaniu. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które mają zamiar intensywnie korzystać z urządzenia. Przedstawiany produkt został w całości wykonany z mocnych oraz niepodatnych na uszkodzenia tworzyw, dzięki czemu posłuży przez kilka lat. Modernistyczny design również można uznać za zaletę. Producent zadbał o to, aby nawet najmniejsze detale zostały precyzyjnie wykończone. Następna zaletą jest intuicyjna obsługa. Sparowanie urządzeń nie stanowi żadnego wyzwania. W ciągu krótkiej chwili połączymy słuchawkę ze smartfonem, co umożliwi prowadzenie rozmów bez użycia rąk. Omawiany model często wybierany jest przez kierowców. Optymalne wymiary zmniejszają ryzyko przypadkowego zgubienia sprzętu. Bateria po pełnym naładowaniu może pracować nawet przez 11 godzin, co jest znakomitym wynikiem. Czas czuwania wynosi 384 godziny, a zasięg 10 m.

2. Słuchawka bluetooth Plantronics Explorer 110

Słuchawka bluetooth Plantronics Explorer 110

Opisywany model to dla wielu najlepsza słuchawka Bluetooth, która dostępna jest w okazyjnej cenie. Jest to model lekki i niekłopotliwy w użytku. Niska waga sprawia, że możemy mieć go non stop na uchu. Nie trzeba obawiać się dyskomfortu oraz obciążenia głowy. Oczywiście przedstawiany sprzęt został w całości wykonany z wysokojakościowych, a jednocześnie certyfikowanych materiałów, które spełniają aktualnie obowiązujące normy. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną zainwestować w jakość. Zasięg urządzenia to 10 m, co przekłada się na nieprzeciętną swobodę użytkowania. Bateria po pełnym naładowaniu może pracować około 7 godzin, jednak czas czuwania to nawet 264 godziny. Istnieje możliwość aktywowania sterowania głosowego. Jest to wyśmienite rozwiązanie dla tych, którzy chcą korzystać ze słuchawki bez używania dłoni – wystarczy jedynie odpowiedni komunikat. Obsługa opisywanego modelu jest w pełni intuicyjna.

3. Słuchawka bluetooth Plantronics Voyager Legend

Słuchawka bluetooth Plantronics Voyager Legend

Słuchawka Bluetooth ranking to znakomita opcja dla tych, którzy stawiają na rozważne zakupy. Nasze zestawienie zmniejsza prawdopodobieństwo wyrzucenia pieniędzy w błoto. Prezentowany model to połączenie najwyższej jakości oraz korzystnej ceny. Jest to sprzęt o znakomitych parametrach użytkowych, co z pewnością docenią nawet najbardziej wybredni. Na specjalną uwagę zasługuje innowacyjny kształt. Słuchawka dopasowuje się do użytkownika, a więc gwarantuje maksimum komfortu. Nie wypada z ucha, dzięki czemu nie trzeba obawiać się dyskomfortu oraz konieczności jej ciągłego poprawiania. Lekka słuchawka Bluetooth wykonana z bezpiecznych materiałów, to zakup na długie lata. Konstrukcja jest mocna oraz niepodatna na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Czas pracy baterii to około 7 godzin, a czas czuwania 264 godziny. Zasięg wynosi 10 m, co sprawia, że nie trzeba borykać się z przypadkowym rozłączaniem sparowanych urządzeń.

4. Słuchawka bluetooth Jabra BT2045

Słuchawka bluetooth Jabra BT2045

W naszym zestawieniu 2022 można znaleźć dobre słuchawki Bluetooth, które posiadają pozytywne opinie użytkowników. Opisywany model cechuje się wysoka wytrzymałością oraz niską podatnością na uszkodzenia oraz deformacje. Innowacyjny kształt zmniejsza ryzyko wysuwania się urządzenia podczas eksploatacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z niego również na zewnątrz, a więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Pojemna bateria może pracować nawet przez 8 godzin, a czas czuwania wynosi około 260 godzin. Zadowoli to tych, którzy pragną uniknąć częstego, a zarazem uciążliwego ładowania. Zasięg pracy to 10 m. Należy wspomnieć, że słuchawka może być noszona na zaczepie lub bez, a więc wszystko zależy od osobistych upodobań. Nie bez znaczenia jest również optymalna jakość dźwięków. Redukuje to prawdopodobieństwo pojawienia się szmerów, trzasków oraz innych niedoskonałości, które mogłyby zakłócić prowadzenie rozmów. Atutem jest również okazyjnie niska cena, która zachęca do dokonania zakupu.

5. Słuchawka bluetooth Jabra Talk 25
Słuchawka bluetooth Jabra Talk 25

Polecane słuchawki Bluetooth wyróżniają się prostą oraz bezproblemową obsługą. Ich codzienna eksploatacja nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Przedstawiane urządzenie świetnie sprawdzi się nie tylko w samochodzie, ale również na zewnątrz. To najlepsze rozwiązanie dla osób zapracowanych, którzy chcą prowadzić rozmowy bez wyjmowania smartfona oraz używania rąk. Zaletą prezentowanego modelu jest nieprzeciętna trwałość. Został on wykonany z należytą starannością, co chroni przed pojawieniem się kłopotliwych usterek. Oczywiście zastosowane do produkcji tworzywa nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na otoczenie. Bateria po pełnym naładowaniu może pracować maksymalnie 8 godzin, a czas czuwania to 240 godziny. Na specjalną uwagę zasługuje duży zasięg pracy, który wynosi około 30 m. Czuły mikrofon sprawia, że nasz rozmówca nie będzie borykał się z problematycznymi zniekształceniami.

6. Słuchawka bluetooth TTEC 2KM0099 Freestyle
Słuchawka bluetooth TTEC 2KM0099 Freestyle

Słuchawki Bluetooth ranking 2022 przypadnie do gustu tym, którzy nie mają pojęcia, jaki sprzęt sprawdzi się najlepiej. Opisywane urządzenie to połączenie intuicyjnej obsługi, solidnej obudowy, a także korzystnej ceny. Jego obsługa nie wymaga znajomości nowoczesnych technologii, a więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Niewątpliwą zaletą jest lekka, a jednocześnie nieobciążająca konstrukcja. To właśnie dzięki temu jest to sprzęt, który świetnie sprawdzi się na co dzień. Nierzadko jest on wybierany przez kierowców. Bardzo niska cena zachęca do podjęcia ostatecznej decyzji. Maksymalny czas rozmów po pełnym naładowaniu baterii wynosi 7 godzin. Czas czuwania to 100 godzin, a zasięg pracy 10 m. Sparowanie urządzeń to kwestia kilkudziesięciu sekund. Warto pamiętać, że słuchawka wykorzystuje moduł łączności bezprzewodowej. Połączenie jest stabilne, a więc komfort eksploatacji znajduje się na najwyższym poziomie. Istnieje możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie.

7. Słuchawka bluetooth Samsung MG920
Słuchawka bluetooth Samsung MG920

Interesuje Cię dobra, a jednocześnie tania słuchawka Bluetooth, która sprawdzi się w niemal każdych warunkach otoczenia? Postaw na urządzenie renomowanej marki, które posiada doskonałe oceny użytkowników. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że jest ono dostępne w uczciwej cenie, a więc nie trzeba obawiać się zbyt dużych kosztów zakupu. Solidnie wykonana słuchawka, to zakup na długi czas. Taka inwestycja opłaca się najbardziej! Warto wspomnieć, że jest to model z zaczepami usznymi, dzięki czemu genialnie sprawdzi się podczas użytkowania na zewnątrz. Nie trzeba obawiać się, że słuchawka wypadnie z ucha w najmniej spodziewanym momencie. Na uwagę zasługuje również eleganckie wzornictwo. Przedstawiane urządzenie chętnie wybierane jest przez kierowców, przedstawicieli handlowych, a nawet biznesmenów. Maksymalny czas rozmów to 7 godzin, a okres czuwania to aż 300 godzin. Kolejną zaletą jest niewysoka waga oraz optymalne wymiary. Obsługa jest bardzo prosta, a więc nie przysporzy żadnych trudności.

8. Słuchawka bluetooth Xiaomi Headset
Słuchawka bluetooth Xiaomi Headset

Jeśli nie wiesz, jaka słuchawka Bluetooth posłuży przez długi czas, to koniecznie sprawdź opisywany model. Pochodzi on od znanego i cenionego producenta, dzięki czemu zakup jest pewny oraz bezpieczny. Urządzenie bazuje na sprawdzonych technologiach oraz nowoczesnych materiałach. Z tego względu nie trzeba obawiać się kłopotliwych awarii oraz usterek. Zasięg pracy wynosi 10 m, co zapewnia komfort użytkowania niezależnie od warunków otoczenia. Ciekawym jest, że konstrukcja została wykonana z tworzyw odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a nawet działanie niektórych olejów. Plusem jest również stylowy, a jednocześnie ponadczasowy design. Takie wzornictwo zachwyca już na pierwszy rzut oka. Jest ono w zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami. Bateria może pracować maksymalnie przez 5 godzin, jednak czas czuwania to 180 godzin. Oznacza to, że słuchawka pozostaje w stanie gotowości przez kilka dni bez konieczności jej ładowania. Kolejnym atutem jest niezwykle niska waga, która wynosi zaledwie 6,5 g.

9. Słuchawka bluetooth Plantronics M70
Słuchawka bluetooth Plantronics M70

Opisywany produkt to dla niejednej osoby najlepsza słuchawka Bluetooth klasy premium. Jest to idealna opcja dla tych, którzy potrzebują niezakłóconej łączności oraz nieprzeciętnej jakości dźwięku. Nie musisz obawiać się trzasków, deformacji, czy też innych niedoskonałości. Oczywiście nie bez znaczenia jest również wysokiej klasy wbudowany mikrofon, który wyróżnia się wysoką czułością. Przedstawiany sprzęt jest atrakcyjny pod względem wizualnym, a zarazem trwały. Nierzadko wybierany jest do celów biznesowych. Fantastycznie sprawdzi się również, jako praktyczny prezent dla bliskiej osoby. Zasięg pracy wynosi 10 m. Ogromną zaletą jest wysoka żywotność oraz pojemność baterii. Po pełnym naładowaniu może ona pracować 11 godzin. Czas gotowości do pracy to standardowo 16 dni, jednak można rozszerzyć go nawet do 5 miesięcy. Spełni to oczekiwania tych, którzy korzystają z urządzenia sporadycznie i chcą uniknąć częstego ładowania.

10. Słuchawka bluetooth Plantronics ML15
Słuchawka bluetooth Plantronics ML15

Potrzebujesz taniej, a jednocześnie funkcjonalnej i podręcznej słuchawki Bluetooth? Stworzony przez nas ranking z pewnością pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji. Opisywane urządzenie jest niedrogie, jednak posiada znakomite parametry użytkowe. Nawet intensywne użytkowanie nie stanowi dla niego żadnego zagrożenia, więc nie trzeba obawiać się przedwczesnych uszkodzeń. Krystaliczny dźwięk sprawia, że jakość rozmów pozostaje bez zarzutu. Użytkownicy mogą uniknąć trzasków, czy też hałasów przenoszonych z otoczenia. Mikrofon charakteryzuje się wysoką czułością, dzięki czemu nasz rozmówca nie będzie miał trudności ze zrozumieniem wypowiadanych przez nas zdań. Niezaprzeczalnym plusem jest niska waga konstrukcji, a także jej odporność na działanie czynników zewnętrznych. Obudowa nie pokryje się nieestetycznymi rysami oraz innymi śladami użytkowania. Zasięg wynosi 10 m. Bateria po pełnym naładowaniu może pracować około 10 godzin. Czas czuwania to 216 godzin.

Jaka słuchawka Bluetooth jest najlepsza?

Najlepsza słuchawka Bluetooth powinna być właściwie dopasowana do rzeczywistych potrzeb użytkownika. Wiele zależy od tego, z jaka częstotliwością będzie użytkowany sprzęt. Jedni potrzebują go każdego dnia, inni jedynie sporadycznie. Osoby zapracowane i często podróżujące samochodem nierzadko noszą słuchawkę non stop. W takim przypadku niezwykle istotne jest to, aby zakupiony model gwarantował optymalny czas pracy. Zbyt słaba bateria sprawi, że komfort użytkowania nie będzie satysfakcjonujący. Czasami więc warto zainwestować kilkadziesiąt złotych więcej, a mieć pewność, że urządzenie sprosta rzeczywistym wymaganiom.

Dobra słuchawka Bluetooth nie musi kosztować majątku, jednak cena nie powinna być czynnikiem determinującym do zakupu. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy przeanalizować parametry użytkowe, gdyż to właśnie one wpływają na komfort eksploatacji sprzętu. Istotne jest także to, aby został on wykonany z certyfikowanych tworzyw, które spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące normy oraz standardy. Muszą być one solidne i niepodatne na uszkodzenia. Trzeba wziąć pod uwagę, że słuchawka Bluetooth bywa użytkowana w specyficznych warunkach. Nie zawsze jest ona właściwie przechowywana, co zwiększa ryzyko przypadkowego uszkodzenia.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie słuchawki Bluetooth?

Zastanawiasz się, jaka słuchawka Bluetooth sprawdzi się w twoim przypadku najlepiej? Przed zakupem przeanalizuj poniższe czynniki. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zdecydować, który model w stu procentach spełni posiadane oczekiwania. Wybór urządzeń jest ogromny, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego wariantu to jedynie kwestia czasu.

  • Jakość wykonania – dobra słuchawka Bluetooth powinna zostać wykonana z certyfikowanych tworzyw, które charakteryzują się nieprzeciętną trwałością oraz odpornością na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Dobrze, jeśli konstrukcja posiada specjalną powłokę zabezpieczającą przed m.in. zarysowaniami. Im lepiej zostało wykonane urządzenie, tym dłużej nam posłuży. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy będzie ono eksploatowane w zmiennych warunkach.
  • Intuicyjna obsługa – korzystanie ze słuchawki bezprzewodowej powinno być komfortowe oraz w pełni intuicyjne. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby sparowania urządzeń trwało krótką chwilę. Ponadto łączność między sprzętami musi być stabilna oraz niezakłócona, niezależnie od warunków otoczenia. Warto dodać, że niektóre słuchawki umożliwiają sterowanie głosowe. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy zakres obsługi chcą ograniczyć do absolutnego minimum. Trzeba również wspomnieć o modelach, które można połączyć z kilkoma urządzeniami np. dwoma smartfonami.
  • Zasięg pracy – to właśnie on decyduje o tym, kiedy utracimy połączenie. Oczywiście w budynku, czy też samochodzie zwykle odległość między sparowanymi urządzeniami jest niewielka, co zmniejsza prawdopodobieństwo utraceni połączenia. Zupełnie inaczej jest, gdy słuchawkę użytkujemy np. na zewnątrz, czy też w miejscu pracy. Standardowy obszar działania to około 10 m, jednak w niektórych przypadkach jest on nawet kilka razy większy.
  • Pojemność oraz żywotność baterii – słuchawka bezprzewodowa posiada zasilanie akumulatorowe. Oznacza to konieczność systematycznego ładowania – bez tego eksploatacja sprzętu nie będzie możliwa. Właśnie dlatego pojemność baterii ma tak duże znaczenia. Niektóre urządzenia pracują kilka godzin non stop, a inne nawet kilkanaście. Pierwszym krokiem jest więc określenie posiadanych potrzeb. Często bywa tak, że słuchawki z wydajnym akumulatorem są droższe. Liczy się również żywotność omawianego elementu. Nie powinien on szybko tracić swoich pierwotnych parametrów.
  • Czas czuwania – oznacza on okres gotowości do pracy. Dość rzadko korzystamy ze słuchawki Bluetooth non stop. W dobrej jakości modelach czas czuwania to zwykle kilka dni, dzięki czemu unikniemy sytuacji niespodziewanego rozładowania sprzętu.
  • Waga oraz wymiary – im lżejsza słuchawka Bluetooth, tym lepiej. Istotne jest to, aby nie wywoływała ona dyskomfortu, nawet w przypadku noszenia jej przez wiele godzin. Ponadto nie powinna być ona zbyt duża. Dobrze, jeśli posiada zaczep na ucho, który ułatwia utrzymanie urządzenia we właściwym położeniu. Ma to największe znaczenie w sytuacji, gdy korzystamy z niego w ruchu.
  • Design – wiele osób poszukuje eleganckiej słuchawki, która będzie wykonana z dbałością o najmniejsze detale. Minimalistyczne wzornictwo jest ponadczasowe. Ponadto sprawia, że urządzenie nie rzuca się w oczy.
  • Cena – w sprzedaży znajdziemy zarówno modele za kilkadziesiąt, jak i kilkaset złotych. Faktem jest, że im lepsze parametry użytkowe, tym wyższy koszt zakupu, jednak czasami nie warto jest przesadnie oszczędzać.

Zalety słuchawki Bluetooth – dlaczego warto ją mieć?

Słuchawka Bluetooth posiada wiele zalet. Prawidłowo dopasowana do użytkownika gwarantuje nieprzeciętny komfort oraz swobodę. Jest to świetne rozwiązanie dla kierowców, którzy bez odrywania rąk mogą odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne. Wystarczy jedynie sparować urządzenie ze smartfonem. Ponadto, w niektórych przypadkach możemy uzyskać połączenie z kilkoma sprzętami, co zapewnia nam podwyższoną swobodę eksploatacji.

Słuchawki Bluetooth są lekkie, trwałe i w pełni mobilne. Docenią to osoby aktywne, które np. wykonują obowiązki zawodowe, czy też uprawiają sport. Prosta obsługa to kolejna zaleta. Zazwyczaj wystarczy jedynie nacisnąć jeden przycisk, aby skorzystać z wybranej funkcji. Dużym zainteresowaniem cieszą się również modele umożliwiające sterowanie głosem.